Як батьки всього світу підтримали своїх дітей із нетрадиційною орієнтацією: фото

Дітям не завжди вдається знайти спільну мову з батьками, особливо стосунки загострюються, коли нащадки мають нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Проте деякі батьки відкрито підтримують своїх нащадків.

Цього року червень було визначено місяцем солідарності із представниками ЛГБТ-спільноти. Ці батьки по всьому світу опублікували світлини, на яких вони також мають символіку ЛГБТ і виcловлюють солідарність із ідеєю рівності прав кожного.