КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Яку українську зброю використовують у зоні АТО

На руках українських військових на Сході сотні одиниць української зброї «Зброяр». Однак неофіційно, бо придбали її волонтери.
Снайперські гвинтівки почали передавати на передову ще у 2014 році. Гвинтівки фактично повністю виготовлені в Україні на вітчизняному підприємстві «Зброяр».
Годинами гвинтівку тримають у температурі в -50 градусів. Це один із фінальних тестів для вже готової зброї. Вона має працювати безвідмовно. Так само зброю розігрівають до +50 градусів, тестують пилом і дощем декілька разів, щоб підтвердити надійність.
Майбутня гвинтівка спершу виточується у шумному цеху. Серце зброї – ствольна коробка, яка починається із цільного бруса алюмінію. Заготовку для зброї роблять за дорогою технологією фрезерування через її міцність. Через у підприємстві отримуємо більш точну в кінцевому результаті гвинтівку напівавтомат.
Повинна бути постійна температура для того, щоб вимірювати з великою точністю. Якщо змінюється температура, то змінюється виміри, – зазначила співробітниця збройного підприємства Олена.
За 10 років існування «Зброяр» самостійно випускає, по факту, усі складові гвинтівок, крім магазинів і набоїв. Від технологій намагаються не відставати. До прикладу, у виробництві спускових механізмів та ручок перезаряджання. Чи вийде підприємство «Зброяр» на ринок держави – дивіться у сюжеті.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share