КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Яку заробітню плату отримуватимуть судді навищої судової інстанції

Суди нові, а судді старі: нової реформи, яку обіцяли українцям, так і немає. Проте керівництво країни вже визначило розмір заробітної плати для служителів Феміди, що ще більше стимулює одіозних суддів змагатися за бажані крісла у вищих інстанціях.
Згідно із судовою реформою, оклад служителя Феміди місцевого суду становитиме майже 49 тисяч гривень за місяць, апеляційного суду та Вищого спеціалізованого суду – понад 81 тисячу гривень, Верховного суду – майже 122 тисячі гривень. Це всього лише оклад, який не враховує преміювання та доплати.
Попри такі великі зарплати, судді прагнуть зайняти вакантні посади в найвищих юридичних інстанціях. Зокрема, у Верховному суді. До остаточного розгляду кандидатур допустили навіть тих суддів, проти яких виступила громада. Вища кваліфікаційна комісія з незрозумілих причин проігнорувала негативні висновки Громадської ради доброчесності.
Попри вето громади долучитись до Верховного суду прагне Володимир Алєйніков. Це представник Миколаївського центрального районного суду, який зухвало забороняє журналістам фіксувати засідання у корупційних справах.
Серед одіозних кандидатів, яких мали б не допускати до подібних конкурсів, є судді господарського суду Харківської області Олексій Бринцев та Наталія Калініченко. Служителі Феміди, не зважаючи на війну в Україні та анексію Криму, систематично відвідують Росію з 2014 року.
Окрім цього, у списках на високі посади є суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Олександр Золотніков, відомий громадськості через заборони мирних зібрань під час Революції гідності. Цей ганебний факт суддя приховав у декларації доброчесності.
Усім цим кандидатам, попри значні розбіжності з критеріями до кандидатів, Вища кваліфікаційна комісія дозволила і надалі змагатися за престижну і , що найголовніше, пожиттєву посаду. Комісія проігнорувала 63 % висновків Громадської ради доброчесності.
Як одіозні судді змагаються за крісло до Верховного суду та чому не беруть до уваги пропозиції та праки до законопроектів депутатів «Об’єднання «Самопоміч» – дивіться у програмі «Крупним планом».

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share