КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Що загрожує спійманим в Україні працівникам ФСБ Росії: в СБУ розповіли про справу

СБУ розпочала 3 липня досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо затриманих на Херсонщині російських прикордонників. Розслідування проводиться за статтею «посягання на територіальну цілісність і недоторканість України».
Про це повідомляє прес-служба СБУ.
«Слідство встановило, що громадяни РФ, співробітники ФСБ – заступник начальника резервної застави в/ч 9930 Аскар Кулуб та начальник кінологічної групи в/ч 9930 Володимир Кузнєцов у період з грудня 2016 року до 30 червня 2017 року виконували службові завдання в інтересах Російської Федерації з метою зміни меж території або державного кордону України», – мовиться у повідомленні української спецслужби.
Там зазначили, що наразі затримані перебувають СІЗО. Слідство триває.
Найближчим часом слідчі СБУ оголосять співробітникам ФСБ про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України та ініціюватимуть перед судом обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Зазначимо, що раніше в мережі викликало обурення накладення на затриманих працівників ФСБ адміністративного штрафу з арештом строком усього 14 діб. Проте, як з’ясувалося, затриманих росіян після цього не відпустять на волю. Роз’яснення щодо цього надав начальник Головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук.
«Одразу співробітниками Державної прикордонної служби в межах своєї компетенції було зібрано та складено матеріал про адміністративне правопорушення. І щодо цих осіб був застосований адміністративний арешт», – розповів Остафійчук, зазначивши, що після цього за справу і взялася СБУ, розпочавши кримінальне провадження.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share