Шлюб Анни Тарапатої не витримав переїзду

 Переїзд мене морально зміцнив, а чоловіка зламав, каже тренер із тай-бо та айкідо 30-річна Анна Тарапата.

У Черкаси приїхала з Донецька. Після переїзду подала на розлучення.

 Ми з чоловіком вчилися в одній школі, але не спілкувалися, розповідає Анна. Якось у селі Мелікіне на Азовському морі мав виступати ді-джей з Німеччини. Організувала друзів, щоб туди добратися машиною. Перед виїздом автівка зламалася. Майбутній чоловік запропонував підвезти.

Почали зустрічатися. Він залицявся романтично дарував перев’язані стрічкою букети суниць, які збирав на дачі.

Я працювала тренером. Чоловік мав СТО і фірму з виготовлення льодових скульптур.

Коли терористи почали бомбити Донецьк, з друзями поїхали в Черкаси. Спочатку орендували житло подобово, потім винайняли квартиру на тривалий термін.

Чоловік на пристойну роботу влаштуватися не міг. Відновити бізнес у новому місті не виходило. У нього почалася депресія.

Я пішла в один із спортклубів. Спитала, чи потрібен їм тренер. За кілька днів вийшла на роботу. Тренувала жіночі групи й чоловічі. Чоловік на це реагував агресивно, забороняв. Узимку після чергової сварки поїхав у Київ. На Новий рік лишив мене з дитиною. Після цього подала на розлучення.

Розійшлися мирно. Майно не ділили, бо спільного не мали. Донька 5-річна Дар’я залишилася зі мною. Після розлучення відчула свободу. Колишній працює в Києві. Іноді приїздить побачитися з дитиною.

Колись мріяла про чоловіка-­юриста. Щоб носив костюми, мав машину і квартиру. Зараз хочу бачити поряд того, хто поділятиме мої погляди на життя.