Школи самі вирішуватимуть, коли відпускати дітей на канікули

Школи самостійно вибиратимуть, коли у школярів будуть канікули.

Міносвіти регламентуватиме лише сумарну кількість днів канікул і дати початку і закінчення навчального року.

«Передусім структуру навчального року визначають саме школи, і це дуже велика рідкість, якщо якась школа вирішує розділити свій навчальний рік на триместри. Це нетипово. Взагалі МОН регламентує тільки початок навчального року 1 вересня, що навчальний рік повинен завершитися не пізніше 1 липня і сумарно канікул впродовж навчального року повинно бути не менше 30 днів», — говорить міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Міністр додала, що визначення дат канікул може залежати від особливостей регіону, сезону, погодних умов і рівня захворюваності в період осінньо-зимового сезону.