Школи Житомира та Вінниці закривають на карантин

У зв’язку з великою кількістю хворих дітей, з 2 по 8 лютого школи Житомира зачиняють. Про це повідомив заступник міського голови Матвій Хренов. Про це повідомляє zt.20minut.ua

Протягом тижня з 29 січня відбулося значне зростання захворюваності. Тож ми прийняли рішення ввести з 2 лютого запобіжні заходи та продовжити їх на весь наступний тиждень“, – сказав він. Повторну комісію призначено на 8 лютого. “8 лютого збереться повторна комісія, буде вирішено чи поновимо навчання, чи продовжимо карантин“, — зазначив Матвій Хренов.

У Вінниці через грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) також закрили всі школи міста. Про це зазначається на сайті Вінницької міської ради. “Для запобігання поширення грипу та ГРВІ серед вінницьких дітей, припиняється навчання в усіх школах Вінниці. Вимушені канікули починаються з 31 січня і триватимуть до 6 лютого“, – йдеться в повідомленні. Так, за даними департаменту охорони здоров’я у місті з початку епідемічного сезону зареєстровано 38836 випадків захворювань на грип та ГРВІ. З них – 22 728 дітей до 18 років.