«Швидка їхала 30 хвилин» — на водоймі загинуло двоє дівчат

В селі Глушки Білоцерківського району на Київщині на водоймі загинули 9-річна Ліза та 11-річна Ліля. Дівчата потай від батьків пішли покататися на «тарзанці». Рятували дітей односельці. «Швидка» приїхала лише через 30 хвилин. Медики констатували смерть.

«Тарзанку» на річці облаштували старші хлопці. Разом із Лізою та Лілією кататися на пішла їхня подружка Мар’яна, яка й стала єдиним свідком загибелі дівчат. Нині дитина в шоковому стані, спілкуватися з нею батьки та лікарі не дозволяють, йшлося в сюжеті ТСН.