КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Швидка їхала 30 хвилин» — на водоймі загинуло двоє дівчат

В селі Глушки Білоцерківського району на Київщині на водоймі загинули 9-річна Ліза та 11-річна Ліля. Дівчата потай від батьків пішли покататися на «тарзанці». Рятували дітей односельці. «Швидка» приїхала лише через 30 хвилин. Медики констатували смерть.

«Тарзанку» на річці облаштували старші хлопці. Разом із Лізою та Лілією кататися на пішла їхня подружка Мар’яна, яка й стала єдиним свідком загибелі дівчат. Нині дитина в шоковому стані, спілкуватися з нею батьки та лікарі не дозволяють, йшлося в сюжеті ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 2-річна дитина втопилася у приватному ставку

З’ясувалося, що коли у воді опинилася Ліза, Лілія кинулася її рятувати, бо та не вміла плавати. Мар’яна побігла гукати на допомогу, але дівчат знайшли вже мертвими.

«Рятували самотужки. Мама прибігла і сестра її, спочатку її дитину знайшли, почали робити штучне дихання не виходило. Лізу знайшли за півгодини, тоді ж на місце приїхала швидка, лікарі якої лише констатували смерть», — розповів голова сільради Валерій Дубовий.

Поховають дівчат сьогодні, 15 червня: Лілю в Глушках, а Лізу на Рівненщині поруч з її батьком.

У селі Високе Мелітопольського району Запоріжжя зникли два брати хлопчики 14-ти та 17-ти років. Хлопці пішли грати у футбол і не повернулися. Їхні тіла знайшли на дні зрошувального каналу.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share