Чоловік врятував два мільйони дітей

Австралієць Джеймс Харрісон рятує життя немовлят, даючи їм свою кров. Його плазма є настільки цінна, що уряд застрахував його життя на один мільйон доларів.

В дитинстві йому під час операції на грудній клітці перелили 13 літрів крові. Після виписки з лікарні, він вирішив стати постійним донором крові, щоб допомагати людям так само, як хтось допоміг йому.

Про це пише Kulturologia.

В його крові у великій кількості містяться антитіла, які життєвонеобхідні у виживанні дітей, у яких різні резус-фактори з матір’ю. Також на основі антитіл Джеймсової крові стали виробляти вакцину імуноглобуліну. Їх поява в організмі австралійця лікарі пов’язують з переливанням, зробленим йому в юнацтві.