КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Чоловікові дозволили провести ніч перед картиною Рембрандта

Керівництво художнього музею «Рейксмюсеум» у столиці Нідерландів Амстердамі вперше дозволило чоловікові провести ніч самому перед картиною Рембрандта «Нічна варта».

Так нагородили 10-мільйонного відвідувача. Ним виявився шкільний учитель Стефан Каспер.

 Досі не можу повірити, що спав за два метри від «Нічної варти». Вдалося роздивитися персонажів картини, яких до цього не помічав. Вони наче оживали переді мною. Усю ніч у музеї був сам, без охоронців. Ходив у шкарпетках, як удома. Фотографувався з шедеврами. Перед цим смачно повечеряв. Ресторан музею приготував спеціально для мене суп гаспачо та телячі щоки, розповідає Стефан Каспер.

«Нічна варта» неофіційна назва картини «Виступ стрілецької роти капітана Франса Баннінга Кока й лейтенанта Віллема ван Рейтенбюрга». Її нідерландський художник Рембрандт ван Рейн створив 1642 року на замовлення громадянського ополчення Амстердама. Учасники захотіли прикрасити свою нову будівлю груповими портретами шести рот. Розміри картини 3,63 на 4,37 м. Спеціально заради розміщення «Нічної варти» 1906 року перебудували приміщення «Рейксмюсеуму».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share