Чого хочуть працівники від роботодавців — опитування

65% українців очікують від роботодавців достойну заробітну плату. Близько половини вважають, що на роботі повинні надавати можливість для розвитку та кар’єрного зростання.

Про це йдеться в опитуванні міжнародного кадрового порталу hh.ua.

«Кожен четвертий хоче працювати офіційно. Отримувати офіційну заробітну плату, оплачуваний лікарняний та відпустку. Для п’ятої частини працівників бажаним є гнучкий графік роботи, можливість працювати віддалено. На думку українців, такий підхід до організації роботи з боку керівництва демонструє довіру до підлеглих», — говорять аналітики порталу.