КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Чого хочуть працівники від роботодавців — опитування

65% українців очікують від роботодавців достойну заробітну плату. Близько половини вважають, що на роботі повинні надавати можливість для розвитку та кар’єрного зростання.

Про це йдеться в опитуванні міжнародного кадрового порталу hh.ua.

«Кожен четвертий хоче працювати офіційно. Отримувати офіційну заробітну плату, оплачуваний лікарняний та відпустку. Для п’ятої частини працівників бажаним є гнучкий графік роботи, можливість працювати віддалено. На думку українців, такий підхід до організації роботи з боку керівництва демонструє довіру до підлеглих», — говорять аналітики порталу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знайти роботу тим, кому «за»

19% працівників претендують на право приймати стратегічні рішення в компанії. 14% українців хочуть аби роботодавець відзначив їхній вклад у розвиток компанії. 9% респондентів вважають, що керівництво повинно сформувати прозору та зрозумілу систему заохочення для працівників, опікуватися здоров’ям підлеглих.

8% українців хочуть, щоб їх робота знаходилася недалеко від дому, а 7% звертають увагу на популярність компанії.

«Опитування показало, що менше половини працівників працюють офіційно, хоча прагнуть цього. Третина працюють у гарному колективі, де панує довіра та повага. Четверта частина офісних працівників зауважують, що їхні компанії мають зручні офіси», — додають у hh.ua.

Найбільше вакансій у першому кварталі 2017 року було на виробництві, для бухгалтерів, в автомобільному бізнесі та на будівництві.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share