КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Це не багато» — керівник Укравтодору про свої 100 тис. зарплати

Базова зарплата керівника «Укравтодору» поляка Славоміра Новака становить 13 тис. грн.

Водночас він отримує 900% надбавку, тож сума автоматично зростає в декілька разів, пише Deutsche Welle.

«Моя базова зарплата складає 13 тис. гривень. Це насправді смішна цифра. Я отримав деякі доплати від уряду, за які я вдячний, але які, на мою думку, залишаються замалими. Тому що 100 тис. гривень на такій позиції і з такою відповідальністю — це, скажімо так, не дуже багато. Я іноземець, що змушений винаймати тут житло та регулярно відвідувати батьківщину. Разом це вже значні витрати», — зазначив Новак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні побудують першу платну дорогу

Іншою стороною проблеми вважає боротьбу з корупцією.

«Але мої потреби — це лише одна сторона питання. Якщо ми дійсно хочемо подолати корупцію, ми маємо збільшити заробітну платню для держслужбовців. Ми зробили це у Польщі, і це дало відчутні результати. Адже малі зарплати — це своєрідне запрошення до корупції. Я не наважуся давати поради, якою саме має бути винагорода для високопосадовців, але скажу, що вона має бути хоча б частково співставною із системою мотивації у приватних компаніях», — сказав Новак.

Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді збільшити фінансування «Укравтодору» в 2017 році на 0,995 млрд грн. Видатки із загального фонду державного бюджету пропонується збільшити на 800 млн грн, до 1,446 млрд грн; зі спеціального фонду держбюджету — на 195 млн грн, до 14,512 млрд грн.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share