Хакери опублікували фото оголеної Майлі Сайрус у ліжку з подружкою

У Мережу потрапили фотографії співачки Майлі Сайрус з її подругою моделлю Стелою Максвел. На приватних кадрах, які вкрали хакери, артистки зображені в більш ніж відвертих позах.

Відверті кадри були опубліковані на порталі Celeb Jihad, після чого з неймовірною швидкістю поширилися по всім соціальним мережам. На кількох знімках Сайрус сфотографована в компанії новозеландської моделі Стелли Максвелл (Stella Maxwell). Судячи з характеру селфі, хакери зламали особисті телефони зірок.

Одна з фотографій Сайрус викликала особливо бурхливе обговорення. На знімку співачка, судячи з усього, справляє нужду на вулиці.