КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Фотофакт: Поляков нарешті одягнув електронний браслет

Народному депутату від фракції «Народний фронт» Максиму Полякову, який підозрюється у хабарництві, наділи електронний браслет.
21 липня Солом’янський районний суд Києва обрав народному депутату Максиму Полякову запобіжний захід у вигляді застави у сумі 304 тисячі гривень. Сам обвинувачений вніс заставу, але виконувати рішення в частині здачі паспортів та носіння електронного браслету не поспішав.
23 серпня Максим Поляков у Facebook повідомив, що електронний браслет таки вдягнув – з п’ятої спроби. Щоправда, паспорти він досі не здав.
«Пройшло півтора місяці з часу першої спроби НАБУ надіти мені електронний браслет. Методом спроб і помилок, з п’ятого разу, після врахування всіх зауважень моїх адвокатів, які щоразу навчали працівників антикорупційного органу діяти в рамках закону, змусили їх дотриматись процедури, я, як законослухняний громадянин, надів електронний засіб контролю», – йдеться в дописі.
11 липня 2017 року Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Максима Полякова, однак відмовилася на затримання та арешт.
Раніше у НАБУ оприлюднили так звану «бурштинову схему», у яку були залучені два депутати Борислав Розенблат з БПП та Максим Поляков з «Народного фронту».
Обидва депутати, за версією слідства, отримували хабарі на десятки тисяч доларів. Спусковим гачком для оприлюднення цієї схеми, стало затримання працівниками НАБУ охоронця Розенблата із ймовірним хабаром у 200 тисяч доларів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share