КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Фашистів покличу»: журналіст розповів, як глузував з російських туристів у Львові

Український журналіст Андрій Альохін розповів про пару російських туристів, які дивувалися життя у Львові, кажучи, що в цьому місті «начебто за кордоном».

Про це йдеться на сторінці в Facebook журналіста.

«Вчора ввечері сиджу на терасі в кафе, п’ю віскі, а відразу за мною на диванчик вмощується парочка: качок такий з поросячі віями і його немита дама. І обидва з такою промовистою Мокшанська акцентом: — Нам пляшечку фраголіно. Знаєте ж, як вони кажуть? — Фрагаааааліно «, — поділився враженнями журналіст.

«Фу. Я так і знав: допиватиму віскі — не витримаю. І так. Прикиньте, ця його волоть: — І не скажеш, що Україна. Начебто за кордоном. Я як повернусь: — Це і є за кордоном. І завжди буде за кордоном. А ви можете валити собі в Клязьмі, ти гля … Ото пийте своє Рагулін і не мудрувати: я ща фашистів покличу», — розповів Альохін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів увійшов до списку місць, які потрібно відвідати затятим подорожувальникам

За його словами, чоловік почав виправдовуватися, що вони нічого поганого не мали на увазі.

«А ця гібридна війна вимотує не бий лежачого. Давайте вже візовий режим. І щоб 86% відмов. Або краще сто», — підсумував журналіст.

Найбільше у Росію їдуть потягом «Львів — Москва». На другому місці рейс «Київ — Москва». У першому півріччі 2017-го потягом «Львів — Москва» державний кордон перетнули 87 тис. пасажирів, повідомляють в Укрзалізниці. За півроку поїздами з України виїхали 424,6 тис. пасажирів, а в’їхали — 434 тис. При цьому поїздами Укрзалізниці скористалися 385,6 тис. на в’їзд і 379,8 тис. на виїзд.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share