КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У 202 об’єднаних громадах пройдуть вибори

Центральна виборча комісія призначила перші вибори ­голів та депутатів у 202 об’єднаних територіальних громадах. Вони ­відбудуться 29 жовтня. Виборчий процес розпочнеться 9 вересня. ­Проголосувати зможуть майже 1,33 млн громадян.

У Вінницькій області вибори відбудуться у дев’ятьох ОТГ, у Волинській 19, у Дніпропет­ровській у 19, у Донецькій у двох, у Житомирській у 13, в Запорізькій у 10, на Івано-Франківщині у вісьмох, на Київщині в чотирьох, у Кіровоградській області у шістьох, у Луганській в чотирьох, у Львівській у вісьмох, в Одеській в 11, у Полтавській у 12, у Рівненській в п’ятьох, у Сумській в дев’ятьох, у Тернопільській в чотирьох, у Харківській в сімох, у Херсонській області в 10, у Хмельницькій в сімох, у Черкаській у 15, у Чернівецькій в чотирьох, у Чернігівській області в 14, в одній на Закарпатті та Миколаївщині.

«Не прийняті рішення щодо призначення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах навколо міст обласного значення і щодо утворення яких є судові розгляди», пише народний депутат 45-річна Олена Бойко у «Фейсбуку».

За попередні півтора року перші вибори відбулися в 415 об’єднаних територіальних громадах.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share