КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«У супермаркетах гранола неякісна» — брати із Черкас поділилися рецептом корисного сніданку

У супермаркетах гранола неякісна, бо не дотримують пропорцій. Правильно, щоб було половина зерна, а інша половина — сухофрукти та горіхи.

Про це Gazeta.ua розповідають брати Євгеній та Олександр Муровані з Черкас.

«Гранола — це сніданок для лінивих і тих, хто любить довго спати. Її можна приготувати за 2 хвилини. Ця їжа підійде людям, які мають активне життя, або тих, які хочуть харчуватися корисно і правильно. У супермаркетах також можна знайти гранолу, але неякісну. Не дотримують пропорції кількості крупи і фруктово-горіхового асорті. Правильно робити 50 на 50», — говорить Олександр Мурований.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євген Клопотенко робить незвичайний мармелад з будь-якого соку

Чоловіки готують гранолу за трьома рецептами: фруктову, горіхову та класичну.

«Фруктова — це лише із міксом фруктів, горіхова — із різними видами горіхів, мигдалю, а класичний — це поєднання фруктів і горіхів. Коли готуємо, беремо суміш злаків — це ячмінь, овес і пшениця. Перебираємо і просіваємо, щоб не було зіпсованого зерна. Крупу запікаємо під 150⁰С в духовці півгодини. Потім додаємо поступово фрукти, які попередньо висушуємо у електро-сушарці. Деякі додаємо раніше, а деякі пізніше. Дивимося, щоб не пересихали і не злипалися. Якщо раптом почали занадто запікатися, то витягаємо, щоб вичахло. Горіхи вкидаємо за 5 хв до кінця. Вони мають не пересушуватися, зберігати олію і смак. Всього на приготування витрачаємо біля 40 хвилин. Перед їжею заправляємо гранолу йогуртом, молоком чи соком — найкращі яблучний чи персиковий. Горіхову гранолу із соком краще не мішати, бо перебиватиме смак страви», — розповідає Євгеній Мурований.

Зберігати гранолу можна не більше місяця. Також брати Муровані із таких же інгредієнтів готують батончики та цукерки. Приймають замовлення на корисні солодощі та гранолу в інтернеті.

«У Америці гранолу продають на вулиці в одноразових стаканчиках. Викладають шарами — вниз фрукти, зверху гранолу, і поливають йогуртом.Хто хоче може перемішати, або їсти кожен шар окремо. Там експериментують із різними наповнювачами і поєднаннями фруктів, горіхів, зерен».

Багато людей, не маючи зайвого часу вранці, снідають тим, що потрапляє під руку. Експерти стверджують, що це не просто неправильно, а ще й може нашкодити здоров’ю.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share