У Сумах діяв кол-центр російського банку, який фінансував терористів з Донбасу

Керівництво одного з російських банків, яке не мало дозволу на роботу в Україні, за підтримки київського бізнесмена, організувало у Сумах підпільний кол-центр. Клієнтами банку були і ватажки бойовиків з окупованого Донбасу.
Самі ж оператори кол-центру приймали заявки від мешканців Росії, а також тимчасово окупованих територій Донеччини та анексованого Криму. Основною спрямованістю сумської структури було кредитування фізичних та юридичних осіб, особисті та установчі дані яких передавалися до Москви.
У підпільному контакт-центрі за мінімальну плату працювали місцеві студенти, яких звільняли після завершення «випробувального терміну».
Під час обшуків у кількох спеціально орендованих ділками приміщеннях правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та документацію, які доводять передачу особистих даних громадян до Росії.
За інформацією спецслужби, серед клієнтів російського банку є ватажки незаконних збройних формувань та фейкових «госорганов» терористичних організацій «ДНР/ЛНР».