У суді оскаржили «фейкові» вибори до Ради громадського контролю при НАБУ

Адвокат Олексій Шевчук подав позов до Окружного адміністративного суду міста Києва з вимогою визнати протиправними дії Національного агентства по боротьбі з корупцією та скасувати результати інтернет-голосування за склад Ради громадського контролю при НАБУ, що відбулось 31 травня.

Копію позову адвокат виклав на своїй сторінці у Facebook.

Як відзначив сам адвокат, під час голосування було допущено ряд кричущих порушень, які ставлять під сумнів його результати. «Шановні аферисти-маніпулятори з Автомайдану. Якщо Ви думаєте, що зможете плювати на репутацію НАБУ як єдиного органу, в який вірить країна, і розпилювати гранти, то Ви глибоко помиляєтесь. Ви провели фейкові вибори і залучили до голосування російські сервери, дітей до 18 років, невідомих осіб з окупованих територій, закрили сервер і все — з метою заволодіння грантовими коштами», — написав Шевчук.

За його словами, громадськість обурена такими відвертими злочинними діями, однак боротись необхідно лише правовими методами.

НАБУ підозрюють у штучному накручуванні результатів голосування до Громадської ради контролю. Адвокати заявили про намір судитися з антикорупційним бюро за накручування голосів.