Новина 2

Суд Санкт-Петербургу взяв під арешт керівника місцевої хімічної лабораторії. В ній працював студент, який постраждав через саморобну бомбу.

У судових матеріалах зазначили, що раніше 17-річний студент допомагав начальнику лабораторії Дмитру Довзі виготовляти вибухівку й вибухові пристрої. Однак компанія не мала ліцензії на здійснення подібної роботи.

За допомогу в лабораторії студент отримав у подарунок два вибухові пристрої. Один із них спрацював просто в руках у хлопця. В результаті вибуху йому сильно пошкодило кінцівки.

Під час обшуку на підприємстві виявили 30 саморобних вибухових пристроїв. На суді Дмитро Довга стверджував, що бачив студента лише двічі в житті. У рамках кримінального провадження також затримали голову компанії Василя Кірьянова.

Нагадаємо, у черкаському виші не хочуть поновлення на посаді колишнього ректора.

Фото: pexels.com

Реклама

The post У Росії затримали керівника лабораторії, в якій через вибухівку постраждав студент appeared first on Студвей.

Читати