КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У Росії «жахлива атмосфера» – австрійська письменниця

Австрійська журналістка й письменниця Сюзанна Шолль порівняла рівень впливу пропаганди на росіян з Італією часів Берлусконі.

Своїми міркуваннями поділилася в інтерв’ю «Українській правді».

«Зараз там (у Росії Gazeta.ua) жахлива атмосфера. Люди знов бояться, стали песимістичними. Я відчула це, коли до влади прийшов Путін», розповіла Шоль.

Раніше люди до всього ставились критично до телебачення, до політики, зазначила вона. Думали своєю головою. Нині ж кажуть те, що чують у телевізорі.

«Я довго жила в Італії й бачила, як Сильвіо Берлусконі, прийшовши до влади, почав своїм телебаченням тиснути на суспільство. Це дуже змінило атмосферу в країні. В Росії зараз те саме», зазначила письменниця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-7 найбільш поширених пропагандистських тез Кремля

Сюзанна Шолль австрійська журналістка і письменниця. За понад 40 років кар’єри пропрацювала в низці національних теле- і радіокомпаній. Тривалий час була спецкором у Москві. Робила репортажі з Чечні, за що була затримана ФСБ. Її роман «Емма мовчить» про життя чеченської біженки у Австрії перекладено українською.

Російський музикант, поет і композитор Вася Обломов висміяв російське телебачення в новій пісні під назвою «Нести хе*ню». Написав про те, що було б, якби він був пропагандистом «російського світу».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share