КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У Римі з аншлагом пройшли Дні українського кіно

З хлібом, сіллю та запальними танцями. У Римі з аншлагом пройшли перші в історії Дні українського кіно.
Італійські глядачі мали змогу насолодитися нашими мелодрамами, документальними стрічками, мюзиклами та кінокласикою. Фестиваль провели благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» та Держкіно. У захваті від українського кіно і наша діаспора.
«Я проживаю в Римі близько 2,5 років, вперше я відвідую такий захід. Дуже хороша подія, мені дуже сподобалось», – поділився представник української діаспори в Римі Павло Столярчук.
«Ніякої підтримки ніколи не було, це нас дуже радує, що нарешті на якомусь більш професійному рівні ми це сьогодні бачимо. Сподіваємось,що це буде традицією», – сказала представниця української діаспори в Римі Наталя Пеленська.
Відкривали фестиваль кінопоказом фільму «Гніздо горлиці». Це перша стрічка, яка була створена українцями в ко-продукції з італійцями. Нині ж в нашій державі знімають близько сотні нових фільмів. Завдяки підтримці фонду Ігоря Янковського українське кіно мають змогу подивитися і за кордоном.
«Це один з тих прикладів того, як може працювати Україна з Європою. Тут буде і більше пізнання про те, що відбувається всередині нашої країни, про те, що у нас не тільки знімаються драми, але є і мюзикли, є і комедії. Це буде підхід з різних сторін», – зазначив засновник благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього» Ігор Янковський.
Благодійний фонд Ігоря Янковського презентував українське кіно вже в понад 10 країнах світу. А незабаром наші фільми демонструватимуть ще й у чеських Карлових Варах.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share