КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У Порошенка заговорили про воєнний стан

На сьогодні постало питання запровадження воєнного стану на окремих територіях Донбасу.

Про це сказав народний депутат з «Блоку Петра Порошенка», член парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник, повідомляє УНН.

«Наразі гостро постає питання не тільки протидії, а й реалізації проактивної дії української армії зі звільнення окупованої території, а отже нам необхідно змінювати правовий режим окупованої території», — сказав він.

В режимі АТО є свої проблеми, потрібна оперативна діяльність Генштабу у відповідях на обстріли з боку бойовиків, зауважив він.

«У таких умовах режим проведення АТО, який де-факто є режимом ручного управління ведення бойових дій проти терористів, вже не працює. Нам треба якийсь системний автоматичний режим введення воєнного стану на окремо взятій території», — заявив Вінник.

Чинний закон про правовий режим воєнного стану дозволяє це зробити, додав нардеп.

«В таких умовах військовослужбовці зобов’язані автоматично, без відповідного наказу вчиняти відповідні дії на відсіч агресії, включно із застосуванням зброї, не тільки стрілецької, а й артилеристської», — пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уночі загинув військовий ЗСУ

13 червня секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share