КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У нового соратника Філатова виявилося 7,5 тис. кв. м землі, кілька будинків і квартир, – ЗМІ

Сім’я колишнього командира дніпропетровського полку «Беркут» і нинішнього начальника «Муніципальної поліції» мерії Дніпра Андрій Ткаченко володіє декількома земельними ділянками, будинками і квартирами.
Про це повідомляють «События Днепра».
Як зазначено в декларації Ткаченка за 2016 рік, він володіє 2000 кв.м. метрів землі в селі Піщанці Дніпропетровської області, двома гаражами в Дніпрі на 25 і 18 «квадратів». Дружина «беркутівця» Анна Ткаченко має ділянки в селі Дослідному (1200 кв. метрів), селі Шевченківці (3000 кв. метрів), селі Нововселовке (1150 кв. метрів) Дніпропетровської області та житловий будинок в Дослідному площею 250 кв. метрів. Також на дружину записані дві квартири в Дніпрі площею 81,3 кв. метра і 48,4 кв. метра і два дачних будинки – в Новоселівці (85 кв. метрів) і Шевченківці (56,9 кв. метра). Причому остання дача придбана в кінці минулого року.
Сім’я не вказала володіння цінним майном, автомобілями, цінними паперами та корпоративними правами.
Як джерела доходів Ткаченко вказав 175402 грн зарплати за рік (14,6 тис. грн на місяць) і 15676 грн пенсії (1,3 тис. грн на місяць).
Дружина вказала в якості доходу 23 тис. грн банківських відсотків.
Новий глава «Муніципальної поліції» зберігає 110 тисяч грн готівкою, а його дружина тримає на банківському рахунку 30 тис. доларів, 1454 грн, а готівкою – 170 тис. грн, 12 тис. євро і 20 тис. доларів.
Раніше повідомлялося, що з приходом Ткаченка штат КП «Муніципальна поліція» буде збільшений з 86 до 150 осіб. В комментарі «Радіо Свобода» учасник АТО Олег Чистопольцев (колишній працівник «Муніципальної поліції Дніпра», звільнений після того, як почав критикувати діяльність міськради) повідомив, що новопризначений керівник «заводить» разом з собою на роботу в «Муніципальну поліцію» ще півтора-два десятка колишніх «беркутівців» .
«Це ті люди, які будуть виконувати накази Філатова (мера Дніпра – УН), якими б вони не були. Що називається» ручна «структура», – сказав Чистопольцев в коментарі «Радіо Свобода».
Крім того, «Радіо Свобода» повідомляло, що по тендерам, які пройшли в другому півріччі 2016 року, з міського бюджету Дніпра на муніципальну поліцію було витрачено понад 5,5 млн грн на екіпіровку і матзабезпечення (без урахування заробітної плати співробітників, яка при колишній чисельності орієнтовно становила 5-6 млн грн на рік). Очевидно, що після збільшення чисельності штату ці витрати зростуть.
Нагадаємо, що 27 травня Філатов оголосив про намір призначити керівником КП «Муніципальна поліція» Дніпровської міськради екс-керівника «Беркута» Андрія Ткаченка, який брав участь в придушенні протестів на Майдані в 2014 році.
Після цього в соцмережах почалася хвиля бурхливих обговорень, в ході яких Філатов банив і ображав користувачів. Працівники комунальних підприємств Дніпра заявили про звільнення через незгодуз новим кадровим рішенням мера.
1 червня перед будівлею міськради пройшов мітинг проти призначення екс-керівника «Беркута» Андрія Ткаченка керівником КП «Муніципальна поліція».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share