КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У нас немає доказів впливу Кононенко на Абромавічуса — Холодницький

Наслідком в даний момент не встановлено факт незаконного впливу з боку заступника голови фракції «Блоку Петра Порошенко» Ігоря Кононенко на екс-міністра економічного розвитку України Айварас Абромавичус.

Про це повідомив в інтерв’ю ТСН керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«Доказів, які свідчать про те, що він (Ігор Кононенко — ред.) Зробив ті чи інші злочини, наслідком не було отримано. Але у нас було отримано достатньо даних про те, що така особа обґрунтовано підозрюється в скоєнні саме цього злочину. Все просто …. На цій стадії ми не отримали ніяких доказів, які свідчили б, що вплив Кононенко було. За словами, зокрема, потерпілих та інших — ми цього не почули. На жаль, а, може, і на щастя. Але ми не можемо просто прив’язувати людини, тому що кому-то так треба. Якщо є підстави, то ми будемо допитувати «, — зазначив Холодницький.

Глава САП уточнив, що в ході слідчих дій сам Абромавічус не підтвердив факт тиску з боку Кононенко.

«Ви впевнені, що там Кононенко — основний фігурант, тільки тому, що на нього вказав міністр, який потім не сказав цього на слідстві», — заявив Холодницький.

3 лютого 2016 року стало відомо, що глава МЕРТ Айварас Абромавічус подав у відставку. Причиною такого рішення стала різка активізація блокування системних і важливих реформ в Україні.

Міністр, зокрема, звинуватив одного з лідерів «Блоку Петра Порошенко» Ігоря Кононенко в спробі «підім’яти» міністерство під себе. За словами Абромавічус, протягом року Ігор Кононенко лобіював своїх людей на посаду генерального директора «Укрхімтрансаміаку».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share