КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У нас немає доказів впливу Кононенка на Абромавичуса — Холодницький

На цей момент слідство не встановило факту незаконного впливу з боку заступника голови фракції «Блоку Петра Порошенко» Ігоря Кононенка на екс-міністра економічного розвитку України Айвараса Абромавичуса.

Про це повідомив в інтерв’ю ТСН керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«Доказів, які свідчать про те, що він (Ігор Кононенко. — Ред.) зробив ті чи інші злочини, немає. Але ми отримали достатньо даних, що таку особу обґрунтовано підозрюють у скоєнні саме цього злочину. Все просто… На цій стадії ми не отримали ніяких доказів, які свідчили б, що вплив Кононенка був. Зі слів потерпілих та інших ми цього не почули. На жаль, а, може, на щастя. Але ми не можемо просто прив’язувати людину, тому що комусь так треба. Якщо є підстави, то ми допитуватимемо», — зазначив Холодницький.

Глава САП уточнив, що під час слідчих дій сам Абромавичус не підтвердив факт тиску з боку Кононенка.

«Ви впевнені, що Кононенко — основний фігурант тільки тому, що на нього вказав міністр, який потім не сказав цього на слідстві», — заявив Холодницький.

3 лютого 2016 року стало відомо, що глава МЕРТ Айварас Абромавичус подав у відставку. Причиною такого рішення стала різка активізація блокування системних і важливих реформ в Україні.

Міністр звинуватив одного з лідерів «Блоку Петра Порошенко» Ігоря Кононенка в спробі «підім’яти» міністерство під себе. За словами Абромавичуса, протягом року Ігор Кононенко лобіював своїх людей на посаду генерального директора Укрхімтрансаміаку.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share