У Львові презентували найбільший інвестиційний проект комерційної нерухомості – Innovation District IT Park

Проект має забезпечити сучасними офісами ІТ-компанії, дати комфортні умови для розвитку та освіти.
«Якість має бути висока і відповідати тим стандартам, які передбачені для офісних приміщень класу Б+, не менше. Тому вартість проекту в першій фазі становить 95 мільйонів доларів», – сказав інвестор та девелопер Innovation District IT Park Володимир Женчак.
На десяти гектарах розмістять 6 восьмиповерхових офісних будинки, два бізнес-центри, дитячий садок, паркінги, торговий центр, готель, амфітеатр під відкритим небом та сучасний університет.
«Там будуть програми факультету прикладних наук, можливо бізнес-школи, можливо і права. Також там може буде центр етики, технологій та біоетики», – розповів перший проректор Українського католицького університету Тарас Добко.
Будівельна техніка на майданчик має заїхати вже восени.
«Першими резидентами є компанії SoftServe, GlobalLogic, N-iX, Perfectial, Intellias і ще з кількома десятками ведемо перемовини», – розповів CEO Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.
Відкриття першої фази ІТ-парку планується на перший квартал 2020 року, а будівництво всього проекту триватиме 5-6 років.

+Відео