КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У Львові знімають фільм про Симона Петлюру: з’явилось відео зі знімального майданчика

У Львові тривають зйомки історичного фільму про Симона Петлюру. Стрічка розповідатиме про останні роки життя лідера ОУН. На екрані фільм з’явиться вже цього року.
Апеляційний суд перетворився на знімальний майданчик. Знаний режисер Олесь Янчук знімає художній фільм «Таємний щоденник Симона Петлюри».
Залу засідань до зйомок спеціально готували, адже все має бути, як майже сто років тому в Парижі, коли судили вбивцю Петлюри – Самуїла Шварцбарда.
Я був у Палаці правосуддя в Парижі в тій залі, де відбувався процес розгляду справи про вбивство Петлюри Шварцбартом. Якраз ця зала дуже схожа до тієї. Ми тут перемалювали в інший колір стіни і вона стала такою урочистою, – розповів режисер, народний артист України Олесь Янчук.
До зйомок запросили з півсотні акторів зі Львова та Києва. Працює над стрічкою і справжній суддя.
«Для них це все нове: звідки свідок має зайти, а куди він має піти, як його допитати, чи він може бути присутній до того чи після того в залі судового засідання. Вони запропонували, щоб я грав роль члена судової колегії», – зазначив голова апеляційного суду Петро Каблак.
Зйомки у Львові тривають з початку червня. Тут відзнімуть майже всі сцени в інтер’єрах. Решту робитимуть у Києві. Фільм охопить останні 10 років життя голови Директорії УНР. Є у фільму і особлива мета: через образ одного з героїв, рабина Гутмана, автори спробують пояснити, що єврейські погроми в Україні – справа рук не Петлюри.
Державне агентство України з питань кіно виділило на фільм понад 23 мільйони гривень. Уже цього року стрічка з’явиться на телеекрані.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share