КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У Криму націоналізують сільськогосподарські землі

У Криму відбирають сільськогосподарські землі, які використовується не за призначенням. Про це повідомляє блогер Ліза Богуцька.

«У мене в Криму є знайомий, який має на Тарханкуті кілька гектарів землі. Брав він її під сільськогосподарську діяльність. Але Тарханкут — золотий берег. Він все життя мріяв продати землю якомусь російському олігархові під готель. Подумки сотні тисяч доларів рахував.

Радів приходу Раші, казав: «Ну, слава богу! Тепер хоч валюту нормальну отримуватимемо, а не ці фантики». Кілька днів тому виявилося, що навіть за 10 тисяч доларів ніхто не бере. А вчора ввечері йому подзвонили і повідомили, щоб посіяв там пшеницю або буряки. Інакше відберуть. Оскільки земля є, а сільгоспугідь немає. Тепер йому треба їхати на Тарханкут і садити на своїх 2 гектарах буряки, щоб землю не відібрали. Замість нормальної валюти, зрозумів, що путін таки х..ло», — пише на своїй сторінці у соцмережі Богуцька.

Росія за час анексії незаконно конфіскувала 4 575 державних і приватних об’єкти нерухомості в Криму. Про це йдеться у доповіді управління Верховного комісара ОНН з прав людини.

У звіті зазначають, що в Криму триває конфіскація державної та приватної української власності. Окупанти її називають націоналізацією, що почалася після «референдуму» в березні 2014 року.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share