КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У Києві 24 серпня відновлять рух по шляхопроводу біля метро «Нивки» — Кличко

З 24 серпня в Києві поновиться основний рух автотранспорту по шляхопроводу біля станції метро «Нивки» на перетині вул. Перемоги і вул. Щербаківського. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Не дивлячись на масштабні конструктивні зміни, повністю оновлена ​​транспортна артерія запрацює з жовтня 2017 року. Але основний рух по шляхопроводу ми запустимо вже 24 серпня», — запевнив Кличко.

Він розповів, що в рамках реконструкції шляхопроводу виконані масштабні роботи по відновленню його несучої здатності, пристрій нової монолітної плити, установка нових опорних частин на 3-й і 7-й опорах. Крім того, за словами мера столиці, за сучасними технологіями обладнано нове покриття на шляхопроводі і підходах до нього, встановлені нові опори зовнішнього освітлення та сучасного розподільного огородження Vario-Guard.

«Ремонтні роботи постійно велися в режимі 24/7», — підкреслив Віталій Кличко.

У той же час він зазначив, що, з огляду на численні позитивні відгуки учасників дорожнього руху, експертів транспортної інфраструктури і вчених, на етапі реконструкції були внесені істотні зміни в проект ремонту шляхопроводу.

«Ми реалізуємо нові рішення щодо впорядкування організації дорожнього руху», — підкреслив мер.

Йдеться, зокрема, про ліквідацію кругового руху на перетині вул. Перемоги і вул. Щербаківського та установку світлофора. Також передбачено «винесення» руху тролейбусів безпосередньо з шляхопроводу на нульовий рівень з обох його сторін.

Мер Києва підкреслив, що завдяки реалізації такої схеми збільшиться кількість смуг, буде вдосконалено рух транспорту по шляхопроводу і створено більш комфортні умови руху громадського та автомобільного транспорту.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share