У Києві студенти проводитимуть безкоштовні екскурсії у вихідні дні

pexels-photo-372300

Протягом місяця у вихідні дні студенти КНУ імені Тараса Шевченка проводитимуть безкоштовні екскурсії історичними місцями Києва.

Безкоштовні екскурсії проводитимуть у межах проекту «Весняні тури». Його відкриття відбулося 28 квітня об 11:00 біля туристично-інформаційного центру «TourInfo» на Софійській площі.

Прийти на екскурсії можна у вихідні дні: 30 квітня, а також 1, 6, 12, 13, 19, 20 і 27 травня об 11:00 та 15:00 годині.

Екскурсійні маршрути починатимуться від туристично-інформаційних центрів «TourInfo», розташованих за адресами: вул. Контрактова, 4 (станція метро «Контрактова площа»); вул. Володимирська, 24 (Софійська площа); вул. Мазепи, 8 (станція метро «Арсенальна»).

Перед відвідуванням екскурсій обов’язкова попередня реєстрація на сторінці «TourInfo» у Facebook.

Нагадаємо, що стипендія Президента молодим науковцям НАН призначатиметься на 2 роки.

Фото: pexels.com

Реклама

The post У Києві студенти проводитимуть безкоштовні екскурсії у вихідні дні appeared first on Студвей.