У Києві пройдуть вибори 2-го представника студентства до НАЗЯВО

man

10 червня в Києві відбудуться вибори другого представника від студентів до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

До повноважень НАЗЯВО належать контроль та гарантія вищої освіти, а також забезпечення прозорості ВНЗ. Ці питання входять і до сфер інтересів студентів. Наразі важливо обрати гідного кандидата, який представлятиме інтереси студентів у Нацагентстві.

Імена кандидатів на посаду невідомі. Організатори вирішили тримати це в таємниці до початку виборів.

У голосуванні візьмуть участь делегати від органів студентського самоврядування з усієї країни. Кожен охочий може відвідати з’їзд та долучитися до виборів.

Нагадаємо, в лютому вже проходили вибори другого представника студентства, на яких обрали Артема Буртака.

Фото: pexels.com

Реклама

The post У Києві пройдуть вибори 2-го представника студентства до НАЗЯВО appeared first on Студвей.