КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У Держдумі заговорили про «карту росіянина» для українців

Депутат російської Держдуми Володимир Жириновський заявляє, що РФ повинна створити для громадян України «карту росіянина».

Про це він заявив в інтерв’ю «Говорит Москва».

«У нас парадоксальна ситуація, коли наші чиновники не хочуть допомагати росіянам. Я з цим стикаюся 20 років. Ми пропонували: давайте їм паспорти російські видавати прямо в посольствах — у Києві, в Тбілісі, в Ташкенті, де вони живуть. Не хочуть… Закон прийняли в 2002 році: 8 років чекати — як африканцю, як латиноамериканцю. Тобто прирівняли росіян до закордону. Тепер ми підправили закон: 2 місяці. І все одно черги вночі займати треба, довго-довго все це оформляється, найчастіше страждають росіяни, тому що інші знаходять гроші на хабар і в обхід черги швидше отримують паспорт», — сказав він.

За словами Жириновського, необхідно обов’язково придумати «карту росіянина» по аналогії з «картою поляка».

«Зараз у нас була зачіпка яка? Хто з України росіяни, потрібно було отримати довідку про вихід з українського громадянства. Київ не давав. Ми прийняли поправку в закон… Ми прибрали зобов’язання, що обов’язково довідки про вихід із громадянства. Тепер усі можуть отримати швидко громадянство, ця довідка не потрібна. Але знову черги», — заявив Жириновський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Была бы страна родная, и нету других забот» — Кравчук зробив розгромну заяву про Росію

Раніше Володимир Жириновський погрожував українцям розстрілами.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share