У головному офісі Приватбанку проходить обшук

Детективи НАБУ проводять слідчі дії в головному офісі Приватбанку в Дніпрі.

«Ці дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження за фактами можливого зловживання своїм службовим становищем службовими особами Національного банку України. А також розтрати коштів в особливо великому розмірі менеджментом та власниками банківської установи. Внаслідок чого держава зазнала збитків у розмірі 116,8 млрд. грн», — повідомили на сторінці НАБУ у Facebook.