У Вінниці провели флешмоб «Диван незАлежаності», щоб спонукати вінничан розвивати своє місто

У День Державного Прапора України вінницькі громадські активісти влаштували креативний флешмоб «Диван незАлежаності». На Європейській площі, що в центрі міста, вони розмістили диван і поставили поруч фігурку «Нехочухи». Кожен перехожий, який хотів зробити фото чи селфі з кумедним героєм або ж посидіти на дивані, мусив прослухати інструктаж про те, як варто розвивати своє місто. У такий оригінальний спосіб організатори акції намагалися навчити вінничан бути активнішими та ініціативнішими. Інакше, сидячи на дивані, вони «залежаться» і будуть схожі на Нехочуху.