У вишах впровадять використання технології блокчейн

pexels-photo-577585

Уже у травні цього року планується запуск онлайн-платформи StudyPass, яка працюватиме за технологією блокчейну.

Вона дозволить перевіряти достовірність запрошення на навчання іноземних студентів, а також міститиме корисну інформацію про освіту в Україні.

Завдяки технології блокчейну зареєстровані запрошення будуть захищені від змін спеціальними засобами. Також система показує найменші зміни файлу і допомагає їх швидко виявити. Усе це допоможе убезпечити іноземних студентів від підробних запрошень на навчання та відкриє доступ до цієї інформації у будь-який час.

Студент уже не залежатиме від паперового примірника запрошення, який можна пошкодити чи загубити. Користувачі StudyPass можуть зазначити реєстраційний номер запрошення, вказаний на документі, дату народження і пересвідчитися у достовірності інформації. Далі система автоматично переведе користувача в особистий кабінет, де зберігатиметься інша корисна інформація. Згодом для переходу в кабінет можна використовувати QR-код, надрукований на запрошенні.

Нагадаємо, що стипендія Президента молодим науковцям НАН призначатиметься на 2 роки.

Фото: pexels.com

Реклама

The post У вишах впровадять використання технології блокчейн appeared first on Студвей.