У Видубицькому монастирі в столиці вшанували рівноапостольну Марію Магдалину

Урочисті богослужіння в день її пам’яті вже стали традицією.
До 15 серпня в соборі перебуватиме Ікона святої з часточкою її мощей, написана монахами на горі Афон.
«Чому Видубицький монастир так урочисто святкує цей день? Тому що наш благодійник, меценат Андрій Миколайович Мацола замовив на Афоні ікону Марії Магдалини і цю ікони привезли афонські монахи і подарували Видубицькому монастирю с часточкою мощей святої Марії Магдалини», — розповів предстоятель УПЦ КП Святійший Патріарх Філарет.
Святіший патріарх подякував меценатові Андрію Мацолі також за відновлення іконостасів українських церков та загалом історико-церковної спадщини.
«Чернігівський храм святої Катерини передали Київському патріархату, але там не було іконостасу. То він побудував прекрасний іконостас, він же займається побудовою іконостасу в Храмі святого Юрія Переможця у Видубицькому монастирі», — додав предстоятель УПЦ КП Святійший Патріарх Філарет.
Як повідомив Святіший Патріарх, новий іконостас має бути відкрито в день пам’яті великомученика Юрія Переможця в наступному році.

+Відео