КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

У Ахметова може з’явитися своя партія

Український бізнесмен Рінат Ахметов може створити свою партію перед парламентськими виборами в 2019 році. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна «Підготовка до виборів: які партії будуть боротися за голоси південного сходу України».

«Одним з можливих варіантів «заходу» Ахметова на вибори паралельно з «Опоблоком» може бути реанімування партії «Сильна Україна». Тігіпко веде переговори з її передачі, але без особистої участі», сказав РБК-Україна знайомий з тенденціями роботи всередині команди колишніх регіоналів політтехнолог.

Джерела РБК-Україна повідомили, що з лютого 2017 року близькі до Ахметова менеджери активно замовляли соціологам дослідження електоральних уподобань України. Разом з тим, отримані дані оприлюднені не були.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Філософ Олексій Панич: олігархи більше не мають монополії в Україні

«Робоча назва проекту «Індустріальна Україна». Але там поки багато невизначених деталей. Команда Ахметова поки в стадії обговорення. По-перше, прізвища лідера нової партії це велика проблема, по-друге доцільності участі в новому проекті діючих політиків. Можливо, це буде команда абсолютно нових осіб за типом «Самопомочі» зразка 2014 року, тільки для сходу України», сказало джерело.

Як повідомило джерело РБК-Україна, особливістю нової партії має стати різка антиросійська риторика.

За даними Центральної виборчої комісії, на проведення виборів президента України в 2019 році необхідно більше 2,3 млрд грн. Крім того, затверджено орієнтовні обсяги для включення до бюджетного запиту за програмою проведення виборів народних депутатів України на 2019 рік у сумі 1 млрд 857 млн 930 тис грн.

Олігарх Рінат Ахметов став найбагатшим громадянином України. Його статки становлять $2,2 млрд.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share