КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Учені американських вишів визначатимуть алкогольну залежність за постами у Facebook

Фейсбук

Науковці Мерілендського університету і Медико-технологічного дослідницького інституту Вірджинії (США) розробили технологію визначення ступеню залежності людини від алкоголю, тютюну і наркотиків. Тепер це можна зробити за постами і лайками користувача в Facebook.

Дослідники використовували дані, зібрані з 2007 по 2012 рік. Для цього вони використали додаток для Facebook під назвою MyPersonality. Його користувачі проходили різні тести на визначення свого типу особистості. Натомість додаток отримував доступ до всіх їх постів, статусів і лайків.

Саме ці дані привернули увагу дослідників Мерілендського університету і Медико-технологічного дослідницького інституту Вірджинії. За допомогою технологій машинного навчання вчені виявили типи поведінки в соціальній мережі людей із наявністю певних залежностей.

Науковці зіставили результати тесту з двома іншими базами даних, які включали в себе 22 мільйони оновлень статусу більш ніж 150 000 користувачів Facebook та список лайків 11 мільйонів користувачів.

Ця інформація допомогла вченим виявити закономірності в поведінці людей, які схильні до будь-якої залежності. За словами авторів дослідження, ефективність розробленої ними технології становить понад 80%.

«Наші найкращі моделі показали ефективність 86% у виявленні тютюнової залежності, 81% – алкогольної, 84% – на наркотичну. Ці результати значно перевищують ефективність усіх наявних методів», – говорить один із авторів дослідження Уоррен Бікеле.

Нагадаємо, раніше вчені знайшли причину тяги до алкоголю в ДНК.

Фото: pexels.com

Реклама


The post Учені американських вишів визначатимуть алкогольну залежність за постами у Facebook appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share