КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Урожайний» день: в Україну не пустили 9 росіян

Українські прикордонники не пропустили в Україну дев’ятьох громадян Росії, які їхали на чемпіонат Європи з боксу. Серед них були двоє журналістів пропагандистського каналу LifeNews.
Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян на своїй сторінці у Facebook.
«У Харкові в Україну не пропустили 9 громадян Росії, учасників та вболівальників чемпіонату з боксу, які порушили порядок в’їзду в окупований Крим. Всі вони – учасники чи акредитовані особи російської команди на чемпіонат Європи з боксу», – йдеться у повідомленні.
Слободян зазначив, делегація з Росії, яка складалась із 39 осіб, їхала потягом «Москва – Харків». Під час проведення перевірки співробітники ДПСУ встановили, що 9 осіб порушили порядок в’їзду на окуповану територію Криму.
Саме тому було прийнято рішення про їх не пропуск на територію України та заборонено в’їзд терміном на 3 роки. Серед них: безпосередні учасники змагання, тренери, представник по роботі з медіа, вболівальники, а також – два журналісти російського пропагандистського каналу LifeNews. Всі вони будуть повернуті в зворотному напрямку, – наголосив він.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share