Урвався терпець, – Трамп заявив, що політика толерантності щодо КНДР провалилася

Ядерна політика, яку провадить КНДР, загрожує всьому світу й Трамп не бачить інших варіантів, окрім як захищатися.
Дональд Трамп, за підсумками зустрічі з лідером Південної Кореї Мун Чже Іном, заявив, що політика толерантності по відношенню до КНДР провалилася, пише Reuters.
Ядерна програма Пхеньяна вимагає рішучої відповіді, Вашингтон буде захищати союзників. Північнокорейська ядерна програма вимагає «рішучої відповіді», а терпіння Вашингтона вичерпалося.
Відверто кажучи, терпець урвався, – додав Трамп.
Американський президент також згадав випадок зі студентом США, якого в КНДР посадили за крадіжку плакату в цілях «підірвати єдність народу», а повернули додому в стані глибокої коми.