КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Українців з кримською чи донецькою пропискою для біометричних паспортів перевірятимуть додатково

Громадянам України, з пропискою з тимчасово окупованого Криму чи окремих районів Донбасу, які не підконтрольні українській владі, які захочуть отримати закордонні біометричні паспорти знадобиться пройти додаткові перевірки.
Про це повідомив речник держпідприємства «Документ» Володимир Поліщук, інформує «Еспресо».
Він пояснив, що громадяни України, які зараз проживають на тимчасово окупованих територіях, також можуть виготовити біометричні паспорти для виїзду за кордон.
Якщо вони залишились громадянами України, патріотами, але так сталось, що проживають на окупованих територіях, вони так само мають право отримати український біометричний паспорт, можуть це зробити в будь-якому підрозділі Державної міграційної служби або в центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс», – пояснив Поліщук.
Проте він додав, що після анексії Криму та захоплення проросійськими бойовиками Донецька та Луганська частину бланків могли використати в злочинних цілях.
«Через те, що певна кількість бланків була загублена або просто захоплена терористами і не має можливості звірити чи ідентифікувати особу за так званою формою №1, то в такому випадку є постанова Кабміну, яка рекомендує проводити додаткову ідентифікацію», – зазначив Володимир Поліщук.
За його словами, якщо ви проживаєте, наприклад, в окупованому Криму, прийшли зробити закордонний паспорт, принесли паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, старий закордонний паспорт, то у вас ще можуть попросити додаткові документи для ідентифікації.
Ми вимушені просити надати свідоцтво про народження, або військовий квиток, або інші документи – проводиться додаткова ідентифікація через інші органи влади і тоді видається закордонний біометричний паспорт, – пояснив чиновник.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share