КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Українські комп’ютери атакував новий вірус

Українським користувачам приходять на поштову скриньку невідомі файли. Вони містять шкідливий код.

Шкідливий код з вірусом захований у архівні формати ARJ, ZIP, 7-ZIP. Про це повідомив у Facebook IT-підприємець Олександр Кардаков.

«Вранці наша система захисту електронної пошти перехопила подібні повідомлення зі вкладенням 7-ZIP, що маскуються під вкладені рахунки. Вміст зараз аналізується, але вже ясно, що воно містить активну частину, яка намагається встановити інтернет-з’єднання», розповідає ІТ-шник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На День Незалежності очікують нову кібер-атаку

Експерт радить відразу видаляти архівні вкладення, які надійдуть на пошту з невідомих електронних адрес.

«Якщо у вас MS Outlook і MS Exchange, не відкривайте файли безпосередньо у додатках MS Office, обов’язково користуйтеся засобами попереднього перегляду вмісту файлу. Якщо ж Ви системний адміністратор, налаштуйте вашу поштову систему на переміщення підозрілих вкладень до карантину з подальшим поглибленим скануванням. Принаймні, до 28 серпня», — радить Олександр Кардаков.

27 червня Україну атакував вірус Petya.А. За годину він паралізував роботу банків, Кабінету міністрів, комунальних підприємств та транспорту по всій Україні. За розшифрування вимагав сплатити $300. Пізніше пристрої із системою Android атакував вірус CopyCat. Жертвами атаки стали понад 14 млн користувачів у всьому світі. Вірус поширюють за допомогою ММС-повідомлень та реклами. Розробники програми збагатилися на $1,5 млн.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share