Український журналіст увійшов у Топ-5 провідних борців з корупцією в світі

Національний фонд підтримки демократії (NED) назвав Дениса Бігуса одним з 5 провідних борців з корупцією в світі. Церемонія нагородження премії Democracy Award-2017 відбулась 7 червня в Капітолії Когресу США.
Журналіст-розслідувач, автор і ведучий програми «Наші гроші» та засновник проекту «Декларації» Денис Бігус визнаний переможцем почесної премії Democracy Award-2017.
Цього року премію за досягнення в сфері боротьби з корупцією отримали 5 активістів: з Анголи, Афганістану, Гватемали, Малайзії та України.
Це визнання тисяч людей, які своїми діями щоденно підтверджують своє прагнення кращого майбутнього, – сказав Денис Бігус під час урочистого нагородження Капітолії.
Премія Democracy Award-2017 вручається щороку за особливий внесок в розвиток демократії та захист людських прав і свобод в різних країнах світу.
Національний фонд підтримки демократії (National Endowment for Democracy, NED) — некомерційна організація США, заснована в 1983 році з метою зростання і зміцнення демократичних інститутів у всьому світі.
Щороку, за фінансової підтримки Конгресу США, фонд грантами підтримує понад 1000 проектів неурядових організацій за кордоном, які утверджують демократичні принципи більш ніж в 90 країнах.