Український баскетболіст гратиме в студентській лізі США

basketball

19-річний український баскетболіст Ілля Тиртишник буде виступати у студентській лізі США в команді університету Міссісіпі. Хлопець є вихованцем баскетбольного клубу «Київ».

Ілля приєднається до нової команди після чемпіонату Європи U-20.

«Ми раді вітати Іллю. Він – потужний універсальний захисник, який допоможе нашій команді стати кращою. У нього великий досвід гри в різних міжнародних змаганнях, що дозволить йому швидше адаптуватися», – сказав головний тренер університету Міссісіпі Енді Кеннеді.

Минулого сезону Ілля відіграв у чеській Get Better Academy — міжнародній програмі для молодих гравців зі всієї Європи. Перед цим він провів сезон в американській школі Hillcrest Hoops Academy, також виступав за дубль і першу команду БК «Київ».

На літньому чемпіонаті Європи U-18 у Дивізіоні В, де збірна України фінішувала другою, Тиртишник набирав 14,6 балів і робив 3,7 передачі в середньому за гру.

Нагадаємо, у 2016 році українські студенти привезли 10 медалей з ІІІ Європейських ігор.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Український баскетболіст гратиме в студентській лізі США appeared first on Студвей.