КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Українська художниця вдруге перемогла в американському конкурсі

Української художниця Марина Данилович, яка живе у Чикаго, другий рік поспіль єдина з українців перемагає на конкурсі Польського музею Америки. Перемога дає право презентувати свої картини на виставці закладу.

Марина Данилович розпочала творчий шлях після переїзду до Чикаго. За порадою знайомих звернулася до відомого художника Володимира Монастирецького. Навчалася у нього два роки, повідомляє сайт ukrainianchi.

«Ми навчалися у дуже швидкому темпі, я займалася 4-5 разів на тиждень зранку і до вечора. Зі свого досвіду я знаю, що навчання не буває легким, це завжди праця, це завжди сльози. Можна прийти в студію, малювати цілий день, а під кінець дня дивишся і думаєш: «Боже мій, це зовсім не те, що я хотіла». Потім береш мастихін, здираєш всю фарбу і залишаєш чисте полотно, і плачеш з думкою: «я нічого не вмію», — каже Марина Данилович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українець продає унікальні окуляри з дерева

Дівчина працює у техніці олійного живопису. Малює квіти, натюрморти та пейзажі. Щоб розвиватися переглядає, ботанічні атласи та фотографії.

«Я дуже люблю квіти і вважаю, що кожна квітка, це як маленьке життя, яке починається навесні, даючи новий поштовх змінам. Перед тим, як вибрати квітку, я можу переглянути тисячі зображень цього виду, дізнатися, яких кольорів вона буває, як ідуть пелюстки, і потім відображаю своє бачення цієї квітки».

У США українка живе три роки. Щоб підтримати військових з України, одну зі свої робіт віддала на благодійний аукціон у Сполучених Штатах. Гроші за картину, яку продали за 600 доларів, пішли на допомогу пораненому військовому Евгену Ісаєву.

Український фотограф Ніна Соловйова, яка два роки живе у Кувейті, організувала фотопроект під назвою «Українки в Кувейті». Дівчина знімає землячок у національному одязі на фоні місць, що відображають колорит країни.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share