Українка стала шеф-кухарем у Нью-Йорку

Алла Крещук з Одеси стала шеф-кухарем у ресторані в Нью-Йорку. Заклад, де працює жінка, відмовився від послуг професійних кухарів на користь простих бабусь. Вимога лише одна рецепти мають бути авторськими.

«Професійні кухарі чудові. Вони ідуть до школи, важко працюють, аби відшліфувати майстерність. Але ці пані, вони першоджерело», — пояснює власник ресторану «Енотека Марія» Джо Скаравелла. На нього працюють бабусі з понад 20 країн, повідомляє ukrainian.voanews. — Це мало сенс. Спершу втішав своє серце, коли італійські бабусі готували тут, бо втратив усіх своїх. А пізніше сказав собі: чому б нам не віддати належне й іншим культурам світу?».