Українка майже рік живе на лавці в італійському парку

Українка Надія Сабодишина майже рік живе у парку італійського міста Бергамо. Жінка родом з Хмельницького, в Італію поїхала на заробітки.

У соцмережах розшукують родичів заробітчанки. Сама жінка до себе майже нікого не підпускає і ні з ким не розмовляє, йдеться у сюжеті ТСН.

За словами місцевих, жінка не сповна розуму і постійно чогось боїться. Не приймає від їжу і речі, які для неї приносять люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зниклі у Фінляндії українські заробітчани знайшлись

Єдина, хто говорить із Надією — українка Тетяна. За її словами, вони познайомилася минулого року на цьому самому місці. Після цього Тетяна поїхала до України. Коли повернулася, дізналася, що Надія так і живе на лавці.

У Хмельницькому відшукали українську адресу жінки. Нікого з родичів там не виявилось. Сусіди заробітчанку впізнали. Кажуть, що вона розлучилася з чоловіком. Зараз судиться з ним за житло. Але після повернення з Італії почала дивно поводитися.

«Я дружина генерала, донька партизана», — таке кричала. Її навіть у лікарню возили», — розповідають сусіди.

Пізніше жінка знову виїхала до Італії. Коли перебувала за кордоном, помер один із її синів. Але на його похорон та не приїхала. Тому родина припинила з нею спілкуватись. Інший син — Андрій Сабодишин служить у Криму. Він військовослужбовець. За словами знайомих, є державним зрадником, бо свого часу служив у Криму і склав присягу на вірність Росії. Його також занесено у базу «Миротворця».

«Я вчився з її сином в академії прикордонної служби. Він зрадив країну та прийняв присягу на вірність РФ. Брат його старший пoмер. А Андрій Сабодишін той, що зрадник Батьківщини, її не шукає. Я знайшов його номер, йому телефонували і дали мамі трубку поговорити. Він після цього жодного разу не поцікавився, як вона там. Так що на синів немає надії», розповів Андрій Коцур.

Більша частина італійців мають сімейний бізнес. Передають його з покоління в покоління. Діти змалку мають роботу. Замість того, щоб здобувати вищу освіту, допомагають батькам. Про це розповідає українка Надія Шувар працює в Італійській пекарні.