Україна завоювала шосте «золото» на Універсіаді

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах здобула перемогу над американками у фіналі Універсіади-2017. Наші дівчата принесли країні шосте «золото» на найпрестижніших студентських змаганнях.

Українки Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова, Юлія Свистил і Джоан Фейба Бежура по черзі перемогли команди Японії (45:26), Швейцарії (45:33), Польщі (45:38).

У вирішальному ж поєдинку наші дівчата в наднапруженої дуелі виявилися сильнішими за команду США — 45:44.