КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Україна без Криму та Донбасу – це ми, – у Броварах до Дня Незалежності створили резонансу мапу

До святкувань з нагоди Дня Незалежності 2017 у Броварах, що на Київщині, головну сцену міста оформили з картою України, на якій немає Криму та окупованого Донбасу.
Про це пише користувачка Таня Горська у групі «Бровари» у Facebook.
Карта України без Криму та Донбасу у Броварах
«Кримненаш. Ось така мапа України прикрашає сцену на головній площі міста. Гидко». – підкреслила вона.

Як видно на світлинах, окрім Криму, на мапі немає також і частини Донбасу, оскільки кордон України тут проведена лінією розмежування в зоні АТО.
Також Київ на карті чомусь перемістили на Полісся та намалювали на місці Житомира.
До слова, прикрашає скандальне творіння гасло «Україна – це ми!»
У мережі цей допис викликав неабиякий резонанс.
«У країні йде війна, повне місто переселенців, а у Броварах – своя правда. Напередодні свята таке ла*но посеред міста. Робіть перепости. Це злочин. Пропоную всім, хто збирався виступати на святі відмовитись від участі», – зауважила Лана Стаценко.

Інші користувачі своєю чергою звинувачують місцеву владу у сепаратизмі та не розуміють, як таке могли прийти в їхні голови.
«Це підкреслений, публічний заклик офіційної міської влади до сепаратизму в Україні. Особливо цинічний, бо здійснений напередодні Дня Незалежності. Але враховуючи, що сапог (Ігор Сапожко, – міський голова Броварів – «24») і його свора фінансується орками з-за порєбріка – нічого дивного», – зауважив Андрій Сапожко.
Як пише ТСН, банером займалася очільниця відділу культури міськради Броварів Інна Савченко.
Натомість у самій місьраді наголосили, що не відповідають за організацію святкування та запропонували звернутися до комунального підприємства «Бровари-Благоустрій».
Керівник компанії Володимир Добровольський своєю чергою також зняв із себе відповідальність, вказавши на те, що його підприємство не займалось друком плакату.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share